قوانین و مقررات

۱- خرید از سامانه تخفیف

شما به عنوان خریدار می توانید تخفیف مورد نظر را از لیست ارائه شده انتخاب کرده و آن را به صورت  اینترنتی از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایید و در صورت عدم پرداخت وجه، خدمات دهنده هیچ خدمتی به شما ارائه نخوا هد کرد .

 

۲- پایان مهلت استفاده

هر تخفیف از سوی فروشنده ی آن دارای مهلت تعیین شده ای برای استفاده می باشد چنانچه شما خریدی انجام می دهید دقت کنید که تا قبل از پایان مهلت آن به فروشنده مراجعه و با ارائه ی کد تخفیف خود نسبت به دریافت خدمات مورد نظر اقدام کنید زیرا پس از پایان مهلت استفاده کد تخفیف شما غیر قابل  استفاده خواهد بود و نه لند کارت و نه فروشنده نسبت به ارائه ی آن خدمات تعهدی نخواهند داشت .

 

۳-ویژگیها و شرایط استفاده

هر تخفیف که در لند کارت قابل خریداری است دارای ویژگی ها و شرایط استفاده خاص می باشد که در همان صفحه به صورت کاملا شفاف توضیح داده شده است و شما خریدار گرامی باید به آن شرایط و ویژگی ها عمل نمایید ،زیرا در غیر این صورت فروشنده و لند کارت تعهدی نخواهند داشت .

 

۴-بازگشت وجه

چنانچه خریدی انجام دادید و از آن خرید پشیمان شدید نهایت تا ۷ روز پس از خرید انجام شده می توانید به صورت تلفنی (تلفن:۰۲۱۲۸۴۲۸۴۸۰)درخواست بازگشت وجه کنید.دقت کنید که لند کارت نهایت تا یک هفته پس از درخواست شما پول را به حسابتان واریز خواهد کرد ولی با توجه به اینکه این کار برای لند کارت شامل هزینه ی بانکی است هزینه های مربوطه از کل مبلغ شما کسر و ما بقی به شما پرداخت خواهد شد.

 

۵-دیگر شرایط

سایت تخفیف و خرید گروهی لند کارت در موارد دیگر به قانون تجارت الکترونیک رسمی ایران پایبند بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل و اختلافی طرفین با توجه به قانون مذکور به یکدیگر متعهد می باشند.