پشتیبانی شرکای تجاری

داشتن مشتریان جدید و خوب به‌عنوان فعالیتی که ما هرروز در لند کارت به دنبال جذب آن هستیم ، آرزوی هر فروشنده و یا ارائه‌کننده خدمات است . ما تنها پیشنهادها را در سایت لند کارت ثبت و ارائه نمی‌کنیم ،‌ بلکه تمامی مشتریان و دوستان و آشنایان را از آن باخبر می‌کنیم ؛ درواقع با ارائه خدمات یا کالاهای خود ، شما با جامعه‌ای بیش از ۲ میلیون مشتری بالقوه در  کارت روبرو هستید. از طرف دیگر این مشتریان، علاقه‌مندند دوستان و فروشندگان خوب را بشناسند.


انگیزه کار با لند کارت :

هزاران دلیل برای جذب به چنین کسب و کارهایی برای فروشندگان وجود دارد که مهمترین آنها استفاده از تبدیل فضای خالی و کم‌مصرف کاری به فضای پربازده .
هدفمند کردن تبلیغات خدمات خود چرا که‌ ما شما را معرفی و معروف می‌کنیم.
بازایابی بدون هزینه های هنگفت مشتریان با استفاده از گروه فعال،‌ جوان و پویای لند کارت.
تضمین ادامه فعالیت و سودآوری کسب و کار شما با ارسال تمشتریان فرستاده‌شده از ما به شما

تبدیل مشتریان به مشتری وفادار به دلیل رضایت داشتن از خدماتی که دریافت کرده اند
خدمات ما به‌طور کامل رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای است. ما  به دنبال ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات است.
لند کارت یک سرویس بازاریابی بسیار خوب برای ارزیابی خدمات است که با استفاده از ابزارهای آمارگیری تحت وب می‌توانیم به شما بگوییم چند نفر از پیشنهاد شما بازدید کرده‌اند و چه میزان فروش داشته‌اید.‌ بنابراین شما می‌توانید با توجه به تعداد تخفیف های  خریداری‌شده ، نسبت به کیفیت و قیمت سرویس خود اطمینان حاصل کنید.
حتی اگر پیشنهاد شما به حداقل تعداد فروش نرسد،‌ شما باید از ارائه خدمات و سرویستان به‌صورت رایگان روی وب‌سایت لند کارت به هزاران مشتری خوشحال باشید. این خود خدمات بازاریابی ارزشمندی است.
تمامی تخفیف ها دارای کد منحصر به فرد هستند. بنابراین مشتری فقط می‌تواند یک‌بار از آن‌ها استفاده کند و بدین ترتیب از ایمن بود سرویس ما مطمئن خواهید بود.
شما تنها زمانی هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید که مشتری از سرویس شما استفاده کند.

 

البته ممکن است شما با سؤالاتی روبرو شوید که تجربه به ما می گوید عمده آن حول سوالات زیر است :  

 

هزینه تبلیغات چقدر است؟
هزینه ای ندارد !  لند کارت سیستمی است که در ابتدا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. شما خدمات خود را ارائه می‌کنید و بقیه کار با ما است. وظیفه ماست که موفقیت فروش خدمات یا محصولات شما را تضمین کنیم، چراکه موفقیت ما در موفقیت شماست. این بک بازی برد – برد برای ما و شما است.

چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟
درصد تخفیف زیاد تعداد بیشتری از مشتریان به سرویس شما علاقه‌مند خواهند شد و در آینده تبدیل به مشتری دائم شما می‌شوند . لند کارت کاملاً روش بازگشت هزینه تبلیغات را برای شما واضح می‌کند . شما در ازای هزینه مشتری دریافت می‌کنید و اگر مشتری نبود ، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید ! بنابراین شما تبلیغاتی با چشم ‌بسته انجام نداده و همه‌چیز زیر نظر شماست . دلیل مثبت دیگر برای کسب موفقیت ، نمایش سرویس و خدمات شما در یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های ایران است و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت.

حالا باید چه کار کنم؟
با همکاران ما جلسه‌ای داشته باشید و جزییات سرویس را باهم بررسی کنید. نتیجه جلسه و شروع فعالیت‌های تبلیغاتی شما با ما.

چگونه خرید انجام می‌شود؟
مشتریان خرید را از سایت تخفیفان انجام می‌دهند و پس از خرید ، تخفیف مربوطه را دریافت کرده و با در دست داشتن این تخفیف به محلی که شما خدمات می‌دهید مراجعه خواهند کرد. ما همه جزییات را برای شما توضیح خواهیم داد.

در صورت هرگونه ابهام و یا سوال می توانید با ایمیل marketing@landcart.ir (واحد بازاریابی و فروش) و یا شماره های ۳۶۵۱۸۹۰۴-۰۳۱ ، ۲۸۴۲۸۴۸۰-۰۲۱ و موبایل: ۰۹۱۳۸۲۲۶۶۷۸ ارتباط برقرار نمایید .