لند کارت چگونه کار میکند

برای استفاده از پیشنهادات استثنایی  تخفیفات لندکارت کافی است مراحل ساده زیر را انجام دهید:

 

۱- دریافت تخفیف لند کارت

جهت گرفتن اشتراک در لند کارت در قسمت اشتراک ، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر ، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید ، زیرا هر پیشنهاد تخفیف تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد . هنگامی که لند کارت خاصی نظر شما را به خود جلب کرد ، به سایت سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود ، با عضویت در سایت آن را خریداری کنید.

 

۲-به اشتراک گذاشتن لند کارت

این تخفیفات معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند . پس با استفاده از ای میل ، شبکه های اجتماعی و  پیام کوتاه های رایگان که از طرف سایت لند کارت در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت ، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

 

۳- خوش گذراندن با لند کارت

پس از خرید ، رسید لند کارت خریداری شده (کد تخفیف ) در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد . همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت لند کارت نیز قابل دسترسی است . شما طی مدت اعتباری که روی لند کارت دریافتی درج شده است با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی ، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی لند کارت لذت ببرید . پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید تخفیفات ما به دست آورده‌اید ، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.راستی با استفاده از لند کارت می توانید پولهای خود را پس انداز کنید!