سوالات متداول

لند کارت چیست؟

لند کارت وب سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف های رستوران ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه ها،‌ مراکز آرایشی و غیره را با بالاترین تخفیف ارایه می دهد.

 

چگونه ثبت نام کنید و ازتخفیف ها با خبر بشین؟

برای ثبت نام ، کافیست نام،‌ آدرس، ایمیل و رمز عبور و دیگر مشخصات خود را وارد کرده و دکمه ثبت نام را فشار دهید. ایمیلی مبتنی بر تایید ثبت نام شما برایتان ارسال خواهد شد. ایمیل ارسال شده را تایید نمایید تا ثبت نام شما کامل شود و روزانه از لند کارت ها با خبر شوید.

 

‌ چگونه تخفیفات  را به صورت روزانه دریافت کنید؟

بسیار ساده! در خبرنامه ما ثبت نام کرده و تخفیفات روز را به صورت روزانه دریافت نمایید.

 

چگونه باید از لند کارت خرید کنید؟

پیشنهاد و یا محصول مورد نظر را انتخاب نموده و روی آن کلیک کنید و پس از مطالعه ویژگی ها و شرایط استفاده و تمایل به خرید، بر روی خریدمحصول کلیک نمایید. بعد ازآن دکمه سفارش را بزنید تا محصول وارد سبد خرید شما شده و پس از آن می توانید به روش خرید اینترنتی خرید را انجام داده و تخفیف خرید خود را از لند کارت دریافت کنید.

 

تخفیف را خریده کرده اید  اما کد تخفیف را دریافت نکرده اید :

نگران نباشید،‌ تخفیف شما هنوز پیش ماست . فولدرهای Spam و یا Junk و یا trash را در ایمیل خود چک کنید . گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین می شوند. اگر ایمیل را نیافتید،‌ به حساب خود در وب سایت وارد شده و در بخش خریدهای من،‌ خریدهای خود را چک کنید و از آن استفاده کنید. اگر تخفیف خود را در آنجا نیز نیافتید ، یا با ما تماس بگیرید و یا به ایمیل support@landcart.ir ایمیلی را مبتنی بر درخواست شامل جزییات حساب و سفارش خود بفرستید و یا با ما تماس بگیرید. ما به سرعت به شما کمک خواهیم کرد !

ضمنا در پنل کاربری شما در قسمت خریدهای من لندکارت های خریداری شده برای شما قابل مشاهده است.

 

‌ چگونه از لند کارت خریداری شده استفاده کنید ؟

شما به دو روش می توانید از تخفیف خود استفاده کنید، در صورتی که از سیستم خرید کرده اید، تخفیف خود را پرینت بگیرید و در صورتی که از طریق اپلیکیشن(موبایل) خرید کردید، عکس تخفیف خود را در گوشی ذخیره کرده و به محل مربوط به لندکارت رفته و از سرویس خود استفاده کنید.

 

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟

بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به درگاه الکترونیکی بانک  فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید.

 

آیا اگر تصمیمتان عوض شد می توانید پول خود را پس بگیرید؟

اگر از تخفیف خریداری شده استفاده نکرده باشید مشکلی نیست تا هفت روز می توانید لند کارت خود را تغییر دهید ما پول شما را به صورت اعتبار به شما باز می گردانیم و شما می توانید از سایت با استفاده از اعتبار خرید دیگری می زنید.

 

“هر لند کارت برای یک نفر” به چه معناست؟

یعنی با هر  برگه تخفیف یک نفر می تواند از سرویس های ارائه شده استفاده نماید.

 

“بدون محدودیت در خرید از لند کارت” به چه معناست؟

یعنی هر نفر می تواند به تعداد دلخواه کد تخفیف را برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید.

 

“در صورت تمایل به سفارش بیشتر، هزینه بر عهده مشتری می باشد” به چه معناست؟

یعنی شما می توانید تا سقف مجاز تخفیف خریداری شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف تخفیف ، هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.

 

” امکان سفارش از منو تا سقف تعیین شده ” به چه معناست؟

یعنی شما می توانید تا سقف تعیین شده از منویی که داخل ویژگی های محصول قرار دارد سفارش دهید و در صورتی که بالاتر از سقف تعیین شده سفارش دهید باید مابقی هزینه را جداگانه در محل پرداخت کنید.

 

آیا خرید شما شامل مالیات بر ارزش افزوده خواهد شد ؟

خیر مالیات ارزش افزوده قبلا توسط فروشنده کالا یا خدمات پرداخت شده وپولی از شما بابت مالیات بر ارزش افزوده گرفته نمی شود.

 

آیا باید تخفیف خریداری شده را در همان روز استفاده کرد ؟

خیر، هر تخفیف یک بازه زمانی مشخص(معمولا تا دوماه پس از اتمام انتشار لندکارت روی سایت) به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در لند کارت ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

 

چرا به دوستانتان تخفیفی را پیشنهاد بدهید ؟

شما می‌توانید با پیشنهاد خرید تخفیف از لند کارت به دوستان‌تان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهید و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از تخفیفات لند کارت و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانتان تجربه کنید.

 

چگونه تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید ؟

از پیامک‌های رایگان گرفته تا ارسال ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.