درباره ما

سایت تخفیف و خرید گروهی لند کارت در زمستان سال ۱۳۹۵ راه اندازی شد،و پس از آن محمد امین محمدی به عنوان رئیس لندکارت و مهندس محسن وزیری به عنوان مدیریت لند کارت و مسئول پیگیریها و مسائل این سامانه انتخاب شدند.

ما در لند کارت با صاحبان کسب و کار (به صورت تخصصی ارائه دهندگان خدمات)وارد مذاکراه شده و به جای مشتری نهائی از آنها بابت خدماتی که ارائه می دهند تخفیفهای زیاد از ۲۰ تا ۹۰ درصد گرفته و با انتشار رایگان اگهی تخفیف کسب و کار مورد نظر در سایت لند کارت این خدمت به هزار نفر بازدید کننده  و مشتری بالقوه معرفی می کنیم.

بازدید کنندگان با مشاهده این خدمات در صورت نیاز آن تخفیف را خریداری کرده و در ازای خرید خود یک کد تخفیف از سایت دریافت می نمایند.و پس از آن با در دست داشتن کد مورد نظر به محل کسب و کاری که تخفیف وی را تهیه کرده اند مراجعه نموده و از تخفیف شگفت انگیز خود نهایت لذت را می برند.

شایان ذکر است که هر تخفیف شامل یک مدت زمان مشخص برای استفاده می باشد که خریدار باید در روزهای مشخص شده و با توجه به شرایط اعلامی کسب و کار مورد نظر به محل ارائه خدمات مراجعه نماید بدیهی است که خدمت دهنده می تواند از ارائه خدمات به وی امتنا کند. پس چنانچه خریدی از سایت انجام می دهید دقت کنید تا قبل از پایان مهلت اعلام شده نسبت به دریافت خدمات به محل کسب و کار مورد نظر مراجعه فرمایید.